HAKKIMIZDA

Ayayorgi Koyu'nda 1984 yılında Çeşme'nin

ilk Beach Club'u olarak kuruldu. 37 senelik tarihiyle tüm Türkiye tarafından tanınan, kült ve sektörün öncüsü bir marka kimliği taşıyan Paparazzi, plajın yanında canlı müzik ve restoranıyla da müşterilerinin beğenisini kazanmayı başardı.

 

Ayayorgi Koyu'nun tek Mavi Bayrak taşıyan plajı olma özelliğini de barındıran Paparazzi, şimdi ise OM Grup yönetiminde yenilenen yüzüyle misafirlerini bekliyor.

 

PAPARAZZI KİMDİR?

KİMDİR?

OM, 2017 yılında Alaçatı'da kuruldu. 3 odalı butik oteli ve 250 kişilik bahçe alanıyla müşterilerine canlı müzik ve akşam yemeği hizmeti sundu.

Samimi ve sıcak ortamı ile kısa sürede İzmirlilerin favori noktalarından biri haline gelen OM, Küçük bir bahçede büyük bir aileye dönüştü.

 

2019 yılında, büyüyen kitlesini daha geniş imkanlar ve daha büyük bir alanda ağırlamak üzere OM, İzmir Mistral Kule'de 1000 kişi kapasiteli OM Atelier Mistral şubesini hayata geçirdi. Pandemi öncesi 4 aylık kısa sezonda, İzmir'in en popüler restoran ve gece klüplerinden birini yaratan OM Grup, yeni girişimini Ayayorgi Çeşme'de, Paparazzi'yi devir alarak gerçekleştiriyor.

2021 VE OM PAPARAZZI’NİN

SEKTÖRDEKİ KONUMU

Son 20 yılda yaz turizminin merkez noktası olan Beach Clublar, Pandemi sürecinin başlamasıyla sektörde işgal ettiği yeri daha da genişletirken, insanların çeşitli aktiviteleri bir arada yapma isteklerine kompakt yapılarıyla en iyi karşılığı verdiler. Çoğunlukla iş-ev arasında ve yasakların gölgesinde geçen 2021 kış sezonunun ardından, tüm sektör tarihin en iyi sezonlarından birine hazırlanırken, Çeşme'nin 35 yıllık ilk Beach Club'u ve Türkiye çapında bilinirliğiyle Paparazzi;

 

 

İzmir gece hayatının yeni dönem yıldızlarından OM Grup yönetiminde yeniden doğuyor. Muhteşem canlı müzikler, Çeşme'ye damga vuracak isimlerin yönetiminde eşsiz bir akşam yemeği, lüks, modern ve konforlu bir plaj deneyimi, Türkiye'de benzeri olmayan özgün spor, spa ve alışveriş alanları ile OM Paparazzi, 2021 yazının yıldızı olmayı mutlak misyon olarak belirledi.

Kaliteli

Her detayı düşünülmüş ve en iyi materyallerle sizler için dekore edilmiş eşsiz bir plaj tecrübesi.

Otantik

OM Grup dokunuşuyla, yepyeni bir Paparazzi dokusu.

Otantik, yenilikçi ve özgün.

Rahat

Tüm görkeminin yanı sıra, misafirlerin konforundan ve ev hissinden ödün verilmeyen bir tasarım.

Ayayorgi Koyu'nun tek Mavi Bayrak taşıyan plajı olma özelliğini de barındıran Paparazzi, şimdi ise OM Grup yönetiminde yenilenen yüzüyle misafirlerini bekliyor.

Gizlilik Politikası